محصولات پيشنهادی:   

کارآفرین موفق غلامعلی سلیمانی - موسس کاله

  • ۰ ۰
  • (دریافـت ۰ ستـاره)
  • ۲۱ارديبهشت۱۳۹۲
  • ۱۵۱۶

غلامعلی سلیمانی متولد ۲۵/۳/۱۳۲۵ در شهرستانِ آمل در یک خانواده ۱۰۰% مذهبی‌ به دنیا آمد پدرش وکیل دادگستری بود دوران از پدر فرزند دهم و از مادر فرزند اول بود، دبستان و دبیرستان را در آمل ماند و پس از آن به تهران آمد.

پس از دو سال پشت کنکور ماندن وارد دانشگاه ملی‌ شد و در رشتهٔ ریاضی‌ تحصیل کرد و از ساله دوم مشغول به کار شد ،از ساله سوم و چهارم با مشکلات مالی رو به رو شد و توانایی پرداخت شهریه را نداشت ،از آنجا که در آن زمان به برخی‌ از دانشجویان مبلغ ۳۰۰تومان ماهیانه به عنوان کمک هزینه پرداخت می‌شد ،به کمک استادِ خود پروفسور پویان توانست هزینهٔ دانشگاه خود را تأمین کند.

وسعت كارخانه لبني كاله 14 هكتار است كه از بزرگترين كارخانه‌ها در صنايع كل كشور محسوب مي‌گردد.
از طرفي، كاله توانسته است با جذب شير روزانه بيش از 1000 تن به عنوان يكي از قطب‌هاي اصلي جذب شير در كشور مطرح شود. به علاوه شركت كاله به عنوان اولين كارخانه لبني كه توزيع سراسري فرآورده‌هاي لبني را در دستور كار خود قرار داده است. هم‌اكنون با استفاده از پخش مويرگي و با بيش از 24 شعبه محصولات خود را از آذربايجان تا هرمزگان توزيع مي‌نمايد. روزانه بيش از 4000 نفر در بخش‌هاي گوناگون شركت در فعاليت هستند تا بيش از 650 تن انواع فرآورده‌هاي لبني را به دست مصرف‌كننده نهايي برسانند.
دسـته بنـدی   » سرگذشت کارآفرینان موفق

معرفی محصول به گوگل پلاس
- به این محصول در گوگل پلاس امتیاز دهید!

نوع فايل :


هنـوز نظـری داده نشـده اسـت...

پـاسـخ